بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-  بی بی سی فارسی شیطنت خودرا روع کرده است درحقیقت میخواهد- ایران سوریه شود  بخوبی میفهمند چنین چیزی امکان  ندارد زیرا خاور میانه غیراز   بقیه دنیا است – مذهب حاکم است گرچه به نظر ظاهرامشخص نباشد حتی عربستان هم مذهب حکومت را حفظ کرده است نه ارتش – درسوریه وعراق هم چنین است- ایران هم مستثنی نیست ومذهب درکل ایران ولایت فقیه را پذیرفته است—بعداز پایان جنگ ایران عراق درجنوب یک ترس  هرج ومرج میرفتواسلحه های زیادی از عراق کامیون های اسلحه به استان فارس سرازیر شدمثلا درشهرستان نیریز سه کامیون مسلم است تا هفت کامینون گفته میشود یک فردی ازاشنایان بهمن پیشنهاد  داد که یک مسلسل کلاشیکوف به قیمت سیزده هزارتومان بخرم حتی ایشان بیان کرد ارپی چی هم اوردند ومن قبول نکردم گفت حداقل یک کلت بخر هفتصد تومان باز من نم که این کلت قیمت ان به سیصدهزارتومان رسید- بعدا اعلام شد که اسلحه هارا تحویل دهید وگرنه مجازات سختی خواهید داشت واسلحه های ساخت ایران با شرایط ی به شما داده میشود رفتند اسلحه هارا  تحویل دادند کلت ایرانی به بعضی ها بخصوص عشایر ویا افرادی که دربیابانها تشکیلات داشتند دادند- من از یکی از فرهنگیان که دوست من است ود ر صدرا زندگانی میکند ازایشان ما وقعه را پرسیدم ایشا فرمودند خبر کاری بعلت انکه یک فرد میان سال عداهای از نوجوانان سیزده ساله تحریک کرده بود  که خرابکاری کنند یکی از این نوجوان هدف تیر واقع شده است خوب امنیت درانجا گرچه خوب است بیشماری قبلا خانه  خودرا ترک بودند ویاانرا به افرادی مانند افغانکه اجازه اسلحه داشتند دادهبودند وبعضی نزیک خانه خود باغ ومغازه ساختند که مدتها حتی  تابلوی  مغازه را میدزیدند گرچه شایعه شده است که هلی کوپتر میخواسته ان فرد  میان  سالرابزند به نوجوان خورده است واحتمال زیاد دارد کسی حس کرده است ماشین اش رامیخواهند اتش بزنند از بالکن زده باشددفاع دراسلام فتوا نمیخواهد هرکس میتوانداز خوداش واموالش دفاع کند – ویا همان گروه شورشی  نوجوان زده باشند اتفاقا بعداز کشته ان نوجوان شورش خوابید- میتوانید مداوم بی جهت حکومت ویا  پلیس را مقصربدانید وهمه شورشیان راتبرئه کنید وپلیس مسئول حفظ اموال وجان انسانها است نمیتونست ساکت باشد حال  راه بهتری بود  انکان داشت که مثلا همه جا حداقل نفربر نظامی باشد- ولی چهره  خوبی نداشت دیگر همه ضعف حکومت تلقی میکردند  که شورش عظیم بوده است اشتباه سوریه وعراق درانجا بود که زود درنطفه خاموش کردند  وعل ت ان یکی میخواستندمماشات کنند ودم ارتش درهمه جا بومی بود اگرغیربومی بود این اتفاق نمیافتاد گرچه اسلحه سنگینی  ازمرز ها که حکومت سوریه خام کردند که اسرائیل هیچگونه اقدامی درمرزها نخواهد کرد -  واز مذهب استفاده کردند درهرحال  جنایت کاران برای انکه جنایت عظیم خودرا  ازیادمردم ببرند  خودرافرشته نجات قلمداد میکنند  تا عربستان ودیگران هرنوع جنایاتی انجام دهند خدرا منجی بریت  قلمداد کنند درحالیکه مانند شاهد احمق درضمن که مردم درحا بلوغ ی بودند بعداز بیست وهشت مرداد  که قدرت ت مداران غرب زده را بر چید راه حماقت درپیش گرفت ومداوم شکاف زیادشد ومردم هم رهبر نداشتند وهم ترس داشتند ساواک امروزه میوهند نحیف جلوه دهند ولی مخوفترین نیرومنید دردنیا داشت درهر دبیرستان حداقل یکنفر که بعد  شرح دعهم واز افراد  حتی گرجی کهجزو سازمان امنیت گرجستان جاسوس روس ها  در ایران بود فهمیده بو چه بخور بخوری است خوداش را تسلیم کرد وباتکنیک بسیارساده که شاید شرح دادهم حساب منافقین ومانندانرا رسید روزی جناب سرهنگ گلشنی رحمت الله علیه درمرکز زرهی به من فرمودند وبرو به نزد فلان مغازه وبگ و فلان قفل از شما کردند یا اینمغازه باکمک دولت ایران  انفرد راه انداخته بود وابزاری  چریک نیازداشتند از مثلا کشورهای عربی خلیج فارس می اورد واگر گفت بله به ایشان بگومیتوانی ان فردرا  شناسائی کنی- من از لحن ایشان که بخنده میگفت فهمیدم   رکن دو از رفاقت من ب ا ایشان که فرد مذهبی بود میخواهد سو استفاده کند ومن گفتم من کاری به ایننوع کارهاندارم وایشان هم  اصرار کرد نانوائی اطراف مرکز لوله کش –وو- در طهران درهربلوک یاخانم دکتر ویا اقا دکتر ویا روانشناس مواظب بودن که چهره دبعضی افراد  یدک دفعه غمگین میشود این علتاش یازده مورد است یکمورد کشته چریک است که دوستانش نارحت میشودندتحقیق میکنند  وبدست می اورند خلاصه اقا یاخانم بی بی سی یخ شمانخواهد گرفت اینرابه شما اطمینان میدهم

کرده ,ایشان ,حکومت ,گرچه ,نوجوان ,یاخانم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

شصت موزیک | مرجع دانلود موزیک با لینک مستقیم ایران داب استپ Aryia Behroziuan عکس پروفایل هر چی که بخوای گلز تحصیل در روسیه - بورسیه تحصیلی | تکیه گاه دانش تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.