بسم الله الرحمن الرحیم  نظریات شخصی است -اک شده است .  چندی پیش یک هواپیمای قزاقستان  گه از الماتا پایتخت سابق به سمتشهر نور السلطان پایتخت جدید که من دیروزتازه  متوجه شدم که  در بی بی سی انگلیسی که جلوی نورالسطان نوشته بود پایتخت-هنوز جهان سوم هستیم؟؟ هواپیما   درظرف پنچ ثانیه به لرزه در میاید دریک جای بسیار پر پرف ویخبندان  وضخرها ی  درشب تاریک  و هوای طوفانی دوباره به زمین میخورد وبلند میشود وبه ساختمان بر خورد میکند همین کارها  است شرق عقب  تراز غرب است اولا فرودگاه درجائی باید  باشدکیلومترها صاف باشد وخاکی باشد- درثانی مطالعات کشور سوئد  را نخوانده بودند  همین اتفاقا چند بار دران کشور افتادبود دلیلاش  منجمد شدن روغن وبنزین است و واشری که دراین  بخش کار میکند امدند یک هیتلر= گرما ساز  یا گرما دهنده به بخش روغن اضافه کردن  یک سالن ساختند وهوایپیا مدتها قبلاز پرواز- باک بنزین تادرجه خاصی گرم میکند وبنزین بخوبی پودر میشود وبدنه هواپیما  برای انکه ترک نزند  با اب گرم میشورند اگر این خلبان چند  ثانیه بشدت در روی زمین  حرکت میکرد وجلو وعقب میرفت این لرزش خوداش را نشان میداد که برای ما درنجف موقع باز گشتند خلبان متوجه شد نیم ساعت طول کشید وتا هواپیما حرکت کرد انشالله افراد گناهانشان پاک شده است وبه باز ماندگان اجر وصبر عنایت کند یک نکته مهم  هم دارد  دوازده نفر که مردند هشت انها بچه بودند وچهارتا خانم احتمالا بچه را بغل کرده است- کمربند بند نبسته است  این نکته باید بخوبی  دقت شود

میکند ,پایتخت منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خبر رسانی آشتي شاه کلید طراحی سایت ساخت و ساز و لوازم مورد نیاز - صنعتی بلاگ اشعار ناب روزهای سبز زندگی من قصر ریاضیات:mathematics castle لیست قیمت های فلزیاب زمانی 09372131009 Soon Delete